Single Blog Title

This is a single blog caption
برنامه افزایش تولید کامیونت شیلر

برنامه افزایش تولید کامیونت شیلر

همانطور که مطلع هستیم مدت زیادی است که واردات کامیون ها و کشنده های اروپایی با ممنوعیت روبرو شده است و بسیاری از افراد فعال در عرصه حمل و نقل در زمینه جابه جایی بارها و کالاهای خود با مشکلانی مواجه شده اند. شرکت بهمن دیزل به عنوان یکی از شرکت های معروف خودروسازی که سالهاست در زمینه تولید و مونتاژ خودروهای سنگین نظیر کامیون، کشنده فعالیت دارد با برنامه ریزی و استراتژی مناسب به تازگی توانسته به خوبی تحریم ها را پشت سرد بگذارد.

شرکت بهمن دیزل تا ابتدای تحریم ها با شریک تجاری اش به نم ایسوزو همکاری داشت اما بعد از اینکه ارتباط تجاری بین این دو شرکت متوقف شد، برندی به نام شیلر که برندی نام آشنا است، ایجاد شد.بر طبق اظهارت مدیر عامل شرکت بهمن دیزل، در سال 92 همزمان با شروع تحریم ها علیه خودروسازی کشور، خودروی داخلی به نام شیلر طراحی شد و در سال 96 بعد از اینکه تاییدات لازم از واحد استاندارد دریافت شد تولید انبوه شیلر بر روی دو پلت فرم کامیونت و مینی بوس آغاز شد.

مدیر عامل شرکت بهمن دیزل همچنین افزود مینی بوس و کامیونت شیلر موفق با توجه به کیفیت و کارایی فوق العاده ای که دارد توانسته چهار ستاره کیفی را از آن خود کند که این به این معنی است که محصولات شیلر از کیفیت و کارایی فوق العاده ای برخوردار هستند. همچنین نسل دوم محصولات شیلر در حال تولید است و به زودی تولید و به مشتریان عرضه می شود.در فاز دوم با افزایش میزان تولید این محصولات، داخلی سازی حدود 70 درصدی برای این محصولات پیش بینی شده است.

مدیر عامل شرکت بهمن دیزل افزود بعد از اجرای خصوصی سازی و تولید محصولات شیلر تعداد پرسنل و فضای تولیدی و همچنین گسترش محصول به میزان قابل توجهی تحقق پیدا کرده است. به دنبال این موضوع برای 571 نفر زمینه اشتغال فراهم شده است و همچنین با افزایش تولید خودرو و گسترش سیستم های نمایندگی پیش بینی شده است که به میزان دو برابر اشتغال غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.

وی همچنین افزود شرکت بهمن دیزل با هدف ها و برنامه هایی تاسیس شده است.یکی ازمهمترین هدف های این شرکت این است که برای تولید کامیونت، عمدتا قطعات وارد و مونتاژ می شوند. هدف این شرکت این است که خودرویی تولید نماید که برند بهمن دیزل بر روی آن حک شده باشد. در این صورت هم قابلیت صادارات این خودروها وجود دارد و هم به دلیل اینکه طراحی و تولید آن توسط شرکت بهمن دیزل انجام گرفته است بتوان امکانات ظاهری آن را نظیر چیدمان صندلی، نوع درب خودرو را بنا به نظر و سلیقه مشتریان تغییر داد.

نظربدهید