Single Blog Title

This is a single blog caption
ارزیابی کیفی کامیونت شیلر

ارزیابی کیفی کامیونت شیلر و سایر محصولات بهمن دیزل

براساس آخرین ارزیابی صورت گرفته در راستای کیفیت محصولات شرکت بهمن دیزل حاصل شده است که این شرکت خودرو سازی جلب رضایت و کیفیت محصولات را سرلوحه کار خود قرار داه است و همواره سعی نموده خودروهایی در خور و متناسب با نیاز و بودجه مصرف کنندگان ایرانی و با کیفیت و ایمنی بالا تولید نماید.
در این جلسه خودروهای تولیدی شرکت بهمن دیزل در بخش مسافربری اعم از مینی بوس شیلر و مینی بوس سحر توانسته‌اند چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
همچنین لازم به ذکر است که در بخش خودروهای باری، کامیونت ایسوزو 8 تن پنج ستاره کیفی و کامیونت 6 تن ایسوزو و کامیونت شیلر 6 تن چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
براساس گزارشات اعلام شده شرکت بهمن دیزل در چند ماه اخیر، برنامه‌های کارآمدی را برای توسعه و افرایش کیفیت محصولات خود در نظر گرفته است که حال نتیجه آن را می‌توان در کیفیت این محصولات مشاهده کرد. رفع عیوب عملکردی همچون فنر بندی، تعلیق فرمان، موتور، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی خودرو و کیفیت شاسی از جمله مواردی است که بهمن دیزل به آن‌ها پرداخته است.
بدین ترتیب محصولات شرکت بهمن دیزل توانستند 13 ستاره کیفی را برای این کمپانی به ارمغان بیاورند و این شرکت موفق شد جایگاه مطلوبی را در بخش خودروهای نیمه سنگین تجاری کسب کند.
بنابراین لازم به ذکر است که با توجه به کیفیت محصولات این شرکت خودرو سازی اکنون بالغ بر 85 هزار دستگاه از محصولات بهمن دیزل در سیستم حمل و نقل درون شهری، برون شهری و مسافربری فعالیت می‌کنند و بیش از 60 درصد از سهم بازار به شرکت بهمن دیزل تعلق دارد.
همچنین این شرکت خودروسازی معروف به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و ارتقا سطح کیفی خدمات و محصولات خود، خدمات فروش و پس از فروش مطلوبی را ارائه می‌نماید.

نظربدهید