Single Blog Title

This is a single blog caption
60 درصد از کامیونت شیلر داخلی سازی شد

شرکت بهمن دیزل از داخلی سازی بیش از 60 درصد کامیونت شیلر خبر داد.

شرکت بهمن دیزل در نشست خبری مجازی به عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر خودروهای سنگین و نیمه سنگین در داخل کشور از افزایش تولیدات داخلی و سطح کیفی محصولات خود در سال جاری خبر داد.
مدیر عامل بهمن دیزل اعلام کرد که در صورت رفع تحریم‌ها همکاری با ایسوزو مجددا از سر گرفته خواهد شد اما در حال حاضر نتیجه مشخصی از واردات محصولات ایسوزو حاصل نشده است.
وی در ادامه افزود که در صورت حمایت دولت در خصوص تولید کامیونت و مینی بوس شیلر، پاسخگوی بازار خواهیم بود و همچنین اشاره کرد که در سال جاری افزایش نیروهای متخصص و سرمایه در خط تولید کامیونت شیلر و مینی بوس شیلر را در راس کار خود قرار خواهیم داد؛ به طوریکه کامیونت 6 تن شیلر تاکنون حدود 56 درصد داخلی سازی شده است و تا 60 درصد داخلی سازی برای سال جاری خبر داد که این رقم خبر از گامی عظیم در صنعت خودرو می‌دهد.
مدیر عامل شرکت بهمن دیزل در رابطه با کاربری سازی این کامیونت تازه وارد گفت که تاکنون به دنبال استقبال خریداران بیش از 50 درصد از محصولات این شرکت را کاربری سازی کردیم و با توجه به هدف صادرات کامیونت شیلر به سایر کشورهای خاورمیانه، قصد داریم با رعایت استانداردهای کاربری سازی بین المللی، خودروهای خود را به صورت کاربری به بازار صادر کنیم.

 

نظربدهید