Single Blog Title

This is a single blog caption
کامیونت 8 تن شیلر

کامیونت 8 تن شیلر رونمایی شد

شرکت بهمن دیزل با هدف ارائه خدمات به ناوگان حمل و نقل بین شهری، بار دیگر دست به نوآوری و تولید زده و در روزهایی پایانی سال 99، از جدیدترین محصول خود با عنوان “کامیونت شیلر 8 تن” رونمایی کرده است.
این شرکت خودرو سازی که از سال 1382 تاکنون در زمینه تولید خودروهای سنگین و نیمه سنگین فعالیت داشته و بالاترین سطح ستاره کیفی محصولات را از آن خود کرده است.
گروه خودروسازی بهمن دیزل با برخورداری از برترین متدها و تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، توانسته 60 درصد از تولید کامیونت 8 تن شیلر را داخلی کند و در رابطه با محصول جدید بهمن دیزل باید گفت که تمامی تست‌های تولید را با موفقیت پشت سر گذاشته است.
برای معرفی کامیونت 8 تن شیلر قابل ذکر است که از موتوری با قدرت 155 اسب بخار، استاندارد آلایندگی یورو 5، گیربکس 6 سرعته و سوخت گازوئیلی، ایربک و ریموت کنترل نیز برخوردار است.
شرکت بهمن دیزل قصد دارد این محصول را نیز همچون کامیونت 6 تن شیلر، با کاربری آتش نشانی، حمل زباله، فلزی، تانکر آب و جرثقیل بالابر به بازار عرضه و نیازهای داخلی کشور را تامین نماید.
در رابطه با زمان عرضه کامیونت 8 تن شیلر لازم به ذکر است که تاریخ دقیقی ارائه نشده است و شما عزیزان می‌توانید اخبار مربوط به فروش کامیونت و مینی بوس شیلر را در وبسایت رسمی شیلر تراک مطالعه نمایید و از طریق شماره‌های تماس موجود در سایت با کارشناسان ما در واحد مربوطه تماس حاصل فرمایید.

نظربدهید