Single Blog Title

This is a single blog caption
صادرات محصولات شیلر

صادرات محصولات شیلر و افتخاری دیگر برای کشور

بعد از تحریم‌های سنگین در زمینه خودرو، شرکت بهمن موتور از این فرصت استفاده کرد و با برنامه ریزی و آینده نگری، بخشی از تامین نیاز بازارهای داخلی را به دست گرفت که بومی سازی محصولات شیلر را می‌توان حاصل آن دانست.
لازم به ذکر است که در پی این نوآوری شرکت بهمن دیزل توانست عنوان تنها تولید کننده خودروی نیمه سنگین در کشور را به خود اختصاص داد.
بطوریکه علی رغم افزایش محدودیت برای تولید خودرو در کشور، در سال اخیر شاهد تولید انبوه شرکت بهمن موتور در دو پلتفرم مینی بوس و کامیونت شیلر در کشور بودیم.
تا به حال محصولات شیلر حدود 60 درصد داخلی سازی شده‌اند و از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و براساس آمارهای شرکت بازرسی و کنترل کیفی، توانسته‌اند چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند. از اینرو با توجه به کیفیت بالای محصولات شیلر، شرکت بهمن موتور موفق به کسب مقام اول در زمینه فروش و خدمات پس از فروش در دو سال اخیر شد.
طی نشست خبری با حضور مدیرعامل و نمایندگان شرکت بهمن دیزل، محمد محمدی به عنوان مدیر عامل شرکت بهمن، بیان کرد که در این سالها جهش تولید، کیفیت و توسعه را هدف قرار داده و همچنین در ادامه افزود که صادرات محصولات شیلر از همان ابتدا یکی از اهداف اصلی این کمپانی بوده است و با تعلق داشتن برند شیلر به بهمن دیزل، امکان صادرات محصولات شیلر و کاربری‌های تولیدی فراهم شده است.
طی مذاکرات صورت گرفته با کشورهایی همچون سوریه، عراق و قزاقستان، کامیونت و مینی بوس شیلر برای صادرات به این کشورها معرفی شده اند و به نقل از محمدی، با شرکت در نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل در کابل، این دو محصول به بازدیدکنندگان معرفی و با استقبال قابل توجهی رو به رو شدند که با ورود محصولات شیلر به بازارهای صادراتی منطقه، بار دیگر افتخاری برای کشور آفرید.

نظربدهید