کامیونت شیلر

کامیونت شیلر

قدرت بسیار بالا
اینتر کولر و افتر کولر
تهویه هوای مطبوع
اتاق بسیار آرام
سیستم صوتی و پخش
شیشه بالابر
اتاق طراحی جدید
گارانتی شرکتی

معرفی کلی کامیونت شیلر

کامیونت شیلر 6 تن نسل جدیدی از کامیونت های داخلی است که مدت زیادی از تولید و عرضه آن نمی‌گذرد. کامیونت شیلر را در واقع می‌توان حاصل نوآوری مهندسان و متخصصان گروه بهمن معرفی کرد.

طراحان گروه بهمن با توجه به محبوبیت کامیونت های ایسوزو برای ایرانیان، کابین کامیونت های ایسوزو را مورد الهام قرار داده اند و این دسته از کامیونت های تازه وارد را می‌‌توان مشابه آن‌ها دانست.

در رابطه با قدرت و عملکرد کامیون‌های شیلر 6 تن باید گفت که تست جاده‌های کوهستانی و صعب العبور را به راحتی پشت سر گذاشته اند و در صنعت خودرو، کامیونی مناسب برای شرایط اقلیمی و جغرافیایی ایران هستند. از اینرو کامیونت های شیلر به دلیل داشتن قدرت بسیار بالا توانایی بسیار خوب در حمل و نقل توانسته اند در بازار داخلی ایران بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

از آنجایی که کامیونت های شیلر در داخل کشور، با قطعات ایرانی و توسط متخصصان داخلی تولید می‌‌شود؛ از قیمتی مناسب برخوردار است و بدین ترتیب شرکت بهمن موتور شرایط ویژه ای را برای خریداران فراهم نموده است. همچنین بدیهی است که قطعات این خودروی تازه وارد در دسترس است و به راحتی تامین می‌شود.

برای اطلاع از مشخصات فنی کامیونت شیلر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروش ویژه و با قیمت مناسب محصولات شیلر هم آغاز شد و شما عزیزان می‌توانید محصولات شیلر را به راحتی و با تماس به مشاورین ما ثبت نام کرده و به سرعت خریداری نمایید.

ویژگی های کامیونت شیلر

  • قیمت مناسب
  • عملکرد خوب
  • قدرت بسیار بالا
  • مناسب برای حمل و نقل داخل شهر
  • جا دار